Author: p***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
顏色: 白色
Price: HK$107.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260320115571743173418 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 5275405 people said the quality is very good!
Author: p***0
Date:
Review: Perfect
顏色: 白色
Author: C***.
Date:
Review: me gustó mucho tal cual en la foto
顏色: 白色
Author: h***s
Date:
Review: いいですいいですぅー
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.